Firma „DOMSYSTEM” Jarosław Kawczak, z siedzibą w Zawierciu przy ul. Stary Rynek 1, działa na lokalnym rynku od października 2000 roku. Zakresem swojej działalności obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Właścicielem firmy jest Jarosław Kawczak, który posiada wymagane licencje zawodowe związane z zakresem prowadzonej działalności oraz wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej.

Firma „DOMSYSTEM” była prekursorem na tym ternie w tworzeniu się Wspólnot Mieszkaniowych i przechodzeniem ich pod zarząd prywatny.

Obecnie zarządzamy 22 Wspólnotami Mieszkaniowymi na terenie Zawiercia i Łaz. W ich skład wchodzi 31 budynków o łącznej powierzchni użytkowej ponad 56 tys. m2, ilość lokali zarządzanych w obiektach ok 1200.

Posiadamy stosowne ubezpieczenia na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń.
Zapewniamy pełną obsługę administracyjną, ewidencję, rozliczanie zaliczek i mediów oaz wpłat w oparciu o nowoczesny i profesjonalny program komputerowy firmy PROBIT, profesjonalne usługi księgowe, obsługę prawną a także organizowanie, rozliczanie i nadzór nad wykonywaniem usług technicznych i porządkowych.
Nasze podejście do zarządzanych obiektów polega na ścisłej współpracy zarówno z zarządem, jak i mieszkańcami tych nieruchomości.
Osobiście często jesteśmy na obiektach, aby mieć kontakt z mieszkańcami i zbierać informacje o ich potrzebach i w miarę możliwości je rozwiązywać. Przy dużych remontach osobiście dokonujemy nadzoru nad prowadzonymi pracami.
W sprawach pilnych, awaryjnych, jesteśmy dyspozycyjni pod telefonem, również po godzinach pracy.

W zakresie obsługi Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, działamy na rynku przeszło 20 lat na terenie powiatu zawierciańskiego oraz Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświoadczeniu, zobowiązujemy się dokonać wszelkich starań, aby bezpiecznie sprzedać lub kupić nieruchomość i zapewnić czynności organizacyjno – marketingowe w celu znalezienia i wskazania Zamawiającemu kontrahenta do zawarcia właściwej umowy notarialnej kupna-sprzedaży. Współpracujemy z profesjonalnymi i rzetelnymi Kancelariami Notarialnymi.

Kontaky:
Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych
tel. 607 304 597, 691 690 460, 32 670 65 50

Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
tel. 691 6920 460, 32 670 65 506